Потужні акумуляторні ножиці для живоплоту Gardena PowerCut Li-40/60 підходять для зручного стриження середніх живих огорож. Завдяки ручці ErgoLine ножиці зручно лежать у руці.
Велика кнопка запуску дає змогу легко й безпечно ввімкнути інструмент у будь-якій ситуації. Лазерне заточування ножа гарантує ефективне, швидке та чисте обрізання. Крім того, вона забезпечує плавність роботи за низького рівня вібрації й дає можливість докладати менше зусиль.
Завдяки ручці ергономічної форми ножиці Gardena PowerCut Li-40/60 надійно лежать у руці, що дає змогу зробити роботу легкою, безпечною та приємною.
Нова геометрія лез і прецизійне лазерне заточування гарантують ефективне, швидке та чисте обрізання. Навіть най товстіші гілки живих огорож не стануть для Вас проблемою.
Наконечник на кінці леза забезпечує захист від відскоку під час обрізання близько до поверхні землі, гарантуючи безпеку роботи.
Ножиці живляться від зручної акумуляторної батареї GARDENA напругою 40 В і ємністю 2,6 А·год. Акумулятор можна швидко заряджати в будь-який час, ефекту пам'яті батареї немає.
Акумуляторні ножиці для живоплоту Gardena PowerCut Li-40/60 залишають без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Рівень шуму | 90 dB |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 3,2 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 40 В/2,6 А*год |
| Час роботи | 60 хв |
| Час зарядки акумулятора | 90 хв |
| Діаметр реза | 24 мм |
| Довжина ножа | 60 см |