Легкі та потужні акумуляторні ножиці для живоплоту Gardena ComfortCut 18/60 підходять для зручного стриження середніх живих огорож. Завдяки ручці ErgoLine ножиці зручно лежать у руці.
Велика кнопка запуску дає змогу легко й безпечно ввімкнути інструмент у будь-якій ситуації. Лазерне заточування ножа гарантує ефективне, швидке та чисте обрізання. Крім того, вона забезпечує плавність роботи за низького рівня вібрації й дає можливість докладати менше зусиль.
Завдяки ручці ергономічної форми ножиці надійно лежать у руці, що дає змогу зробити роботу легкою, безпечною та приємною.
Нова геометрія лез і прецизійне лазерне заточування гарантують ефективне, швидке та чисте обрізання. Навіть най товстіші гілки живих огорож не стануть для Вас проблемою.
Наконечник на кінці леза забезпечує захист від відскоку під час обрізання близько до поверхні землі, гарантуючи безпеку роботи.
Постачаються без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Рівень шуму | 95 dB |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 2,7 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Акумулятор | 18 В/2,6 Ач |
| Час роботи | до 30 хв |
| Час зарядки акумулятора | 5 чаов |
| Діаметр реза | 20 мм |
| Довжина ножа | 60 см |