Акумуляторні газонні ножиці Gardena AccuCut Li призначені для акуратного та чарівного стриження крайки газонів без використання електромережі.
До комплекту постачання ножиць Гардена AccuCut Li входить ніж для трави завширшки 8 см.
Потужна, але водночас проста в обслуговуванні літій-іонна акумуляторна батарея гарантує легкість роботи та чудову продуктивність.
За допомогою світлодіодного індикатора, який показує рівень заряду батареї та сигналізує про потребу підзаряджання, ви завжди зможете визначити час роботи, що залишився.
Ергономічна ручка сприяє зручному захопленню ножиць для газону, а їхня висока ефективність забезпечує чудові результати стриження.
Знімні ножі прецизійного заточування мають покриття від налипання.
Комплект постачання цих газонних ножиць містить зарядний пристрій і захисний чохол для ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 0,55 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 1.45 Ah |
| Вольтаж | 3,6 В |
| Час роботи | 45 хвилин |
| Час зарядки акумулятора | до 6 год |
| Ширина ножа | 8 см |