Електричний кущоріз Gardena EasyCut 500/55 — це легкі та комфортні електроніжки, призначені для стриження чагарників і живоплотів, для ідеального обрізання та надання форми чагарникам великого розміру.
Ці електроніці втілили в собі всі найкращі функції та якості, якими володіє весь асортимент ножиць Гардена для обрізання рослин і чагарників.
Це максимальна зручність для користувача, першокласна якість стриження, функції безпеки та чудовий вибір для власників присадибних ділянок із живоплотом.
Ручки кущоріза Гардена EasyCut 500/55 для зручності роботи зроблені ергономічної форми для безпечної роботи в будь-якому положенні, а велика кнопка пуску, практично під всю долоню, і фіксатор для кабелю роблять роботу з електричним кущорізом Gardena набагато безпечнішим.
Оптимізована геометрія ножів кущоріза, які мають лазерне заточування, забезпечує ефективний, швидкий і чистий зріз, а також тривалий термін експлуатації ножів.
Захисний щиток захистить Вас від ненавмисного відскоку кущоріза під час стриження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 97 dB |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 2,7 кг |
| Джерело живлення | Електричний |
| Тип двигуна | Електричний |
| Вольтаж | 220 В |
| Діаметр реза | 18 мм |
| Довжина ножа | 55 см |