

2 975 ₴
Акумуляторні ножиці Gardena ComfortCut (08895-20) призначені для надання форми декоративним рослинам, обрізання молодих пагонів, стриження кущів і живих огорож без використання електромережі.
Ножиці Гардена ComfortCut обладнані потужними та простими в обслуговуванні Li-Ion акумуляторами.
Висока потужність акумулятора (7,2 В) гарантує найкращі результати стриження. Світлодіодний індикатор показує рівень заряду акумулятора. Зручна поворотна ручка забезпечує природне положення руки.
Змінний високоякісний ніж має прецизійне заточування та покриття від налипання.
Акумуляторні ножиці для живоплоту Gardena ComfortCut вирізняються нноваційною заміною ножа: швидко, легко, безпечно й без застосування додаткових інструментів.
Ножиці постачаються в комплекті із захисним чохлом для ножа та зарядним пристроєм.
Їх можна переобладнати в ножиці для трави, а також можна використовувати з телескопічною ручкою.
До комплекту постачання входить 2 Li-lon акумулятори.
Тривалість роботи на одному заряджанні до 90 хвилин, продуктивність до 1400 м.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 1,05 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 1.45 Ah |
| Вольтаж | 7,2 В |
| Час роботи | 90 хвилин |
| Час зарядки акумулятора | 8 годин |
| Довжина ножа | 18 см |