Акумуляторні газонні ножиці Gardena ClassicCut призначені для акуратного та чарівного стриження крайки газонів без використання електромережі та не нахиляючись.
До комплекту постачання входить телескопічна поворотна ручка, що дає змогу підстригати газон стоячи, а невеликі коліщатка забезпечують легке переміщення травою, ніж для трави та чагарників завширшки 8 см, завдяки чому ножиці можуть використовуватися для стриження чагарників.
Потужна, але водночас проста в обслуговуванні літій-іонна акумуляторна батарея гарантує легкість роботи та чудову продуктивність.
За допомогою світлодіодного індикатора, який показує рівень заряду батареї та сигналізує про потребу підзаряджання, ви завжди зможете визначити час роботи, що залишився. Ергономічна ручка сприяє зручному захопленню, а їхня висока ефективність забезпечує чудові результати стриження.
Без телескопічної поворотної ручки, яку можна легко зняти завдяки безкабельному штекерному з'єднанню, ножиці чудово підходять для надання форми чагарникам.
Знімні ножі прецизійного заточування мають покриття від налипання. Ножі замінюються без допомоги інструментів — дуже просто, швидко й безпечно, а це дає змогу легко переобладнати газонні ножиці Гардена в кущоріз.
Комплект постачання газонних ножиць Gardena ClassicCut містить зарядний пристрій і захисний чохол для ножа. Ножиці можна використовувати з телескопічною ручкою, яка купується окремо, для зручного стриження крайок газонів із положення стоячи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 0,55 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 1.45 Ah |
| Вольтаж | 3,6 В |
| Час роботи | 45 хвилин |
| Час зарядки акумулятора | до 6 годин |
| Ширина ножа | 8 см |