Потужна та надійна турбіна, об'ємний сміттєзбірник, легке використання та зручне зберігання роблять цю модель найбільш придатною для щоденного прибирання.
Для зниження рівня шуму, коли повна потужність не потрібна або не буде адаптована до використовуваного інструмента, потужність всмоктування можна відрегулювати.
М'який старт дає змогу уникнути стресової напруги, що знижує ризик вибивання запобіжника.
Функція запуску/установлення автоматично активується під час під'єднання електроінструмента.
Пилосос і далі працює впродовж п'яти секунд після вимкнення, щоб повністю очистити всмоктувальний шланг від пилу.
Міцний фільтр-мішок із нетканого матеріалу чудово фільтрує і знижує вплив пилу, що підвищує ефективність очищення.
Всі аксесуари, як-от шланги, шнур живлення й насадки, мають відсіки для зберігання на корпусі пилососа.
Промисловий пилосос Husqvarna WDC 325L обладнаний мийним фільтром, який розроблений для тривалого періоду експлуатації, що призводить до зниження витрат на обслуговування.
Той самий фільтр використовується як для вологого, так і для сухого використання та забезпечує високий ступінь фільтрації.
Можливість під'єднання шланга на нагнітачі дає змогу використовувати пилосос як повітродувку для очищення замкнутих просторів або здування листя і сміття.
Великі та міцні колеса промислового пилососа Хускварна WDC 325L гарантують високу стійкість, а маленькі колеса, що обертаються на 360 градусів, забезпечують чудову маневровість у приміщеннях.
Очищення фільтра-картриджа виконується досить швидко та легко за допомогою зворотного імпульсу повітря. Використовуючи напівавтоматичну систему очищення, ви отримуєте високу продуктивність із скороченням часу простою.
Підіймальна ручка полегшує спустошення контейнера пилососа WDC 325L. Просто від'єднайте верхню частину та видаліть вміст.
П
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розрідження | 235 мбар |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Площа фільтра | 0.003 кв.м |
| Функція видування | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 32 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 531 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Вага | 8.5 кг |