Промисловий пилосос Husqvarna DC 1400 розроблений безпосередньо для професійного застосування під час видалення сухого пилу та рідин, що розширює функціональну низку пристрою. Також можлива робота в парі з електроінструментом (зі шліфмашиною, штроборізом тощо) — в автоматичному режимі під час увімкнення інструмента.
Пилосос обладнаний досить потужним (1400 Вт) електричним двигуном, з високою опірністю навантаженням.
Колеса надають пилососу маневровість під час його переміщення. Ручка пилососа призначена для зручного перенесення. Подвійний фільтр (паперовий мішок + губчастий фільтр) — для кращого очищення. Простота заміни фільтра.
На корпусі професійного пилососа є штепсельна розетка, яка дає змогу під'єднувати інструменти потужністю 40-2000 Вт.
Пилосос обладнаний великим набором насадок, фільтрів, що подовжують трубками, які розширюють функціональні можливості інструменту. Створюване розрідження регулюється в діапазоні 220 мб, чого цілком досить для якісного збирання бруду, пилу, виробничого та будівельного сміття.
Промисловий пилосос Husqvarna DC 1400 вирізняється низьким рівнем шуму під час роботи — для комфортного користування пристроєм. Кнопка пуску розташована на верхній частині корпусу — для зручного керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Розрідження | 230 мбар |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 55 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Функція видування | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 32 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 17 кг |