Ця модель характеризується сучасним дизайном, чудовою ергономікою, збільшеною висотою підйому та підвищеною вантажністю вантажопідіймачів.
Цей навантажувач має шарнірно-зчленовану раму й укомплектований дизельним двигуном Kubota потужністю 22 к.с.
Він розроблявся, з огляду на переваги та запити споживачів, тому що була необхідна машина, яка має невеликі габарити, економний двигун і потужну гідравлічну систему для роботи з навісним обладнанням. Це дуже зручна й універсальна машина для професійного та індивідуального використання.
Мінінавантажувач Авант 523 компактніший, ніж Avant 528, і може бути обладнаний телескопічною стрілою й досягати висоти підіймання ковша до 2,8 м.
Завдяки шарнірному зчленуванню Avant 500 серії має високу прохідність і функціональність і він чудово справляється з різними завданнями в таких галузях:
Агрегатування навісного обладнання відбувається швидко та легко завдяки оригінальній конструкції установкової плити-адаптора з двома фіксаторами.
Простота конструкції та доступність основних елементів обладнання, що підлягають періодичній зміні (фільтра тощо), дають змогу користувачеві самостійно здійснювати технічне обслуговування без застосування спеціального інструмента.
У всьому світі багато ландшафтно-зеленкових фірм, готелів, автосалони, підприємства, комунальні та інші організації високо оцінили його компактні розміри, просте керування, багатофункціональність і низькі витрати на утримання.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avant |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Максимальна висота розвантаження | 2.8 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напрацювання | 1000 мотогодина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 2430 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Висота | 1985 мм |
| Вага | 1320 кг |
| Характеристики ходової | |
| Колісна формула | 4×4 |
| Радіус повороту | 0.99 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 10 км/год |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | Kubota |
| Об'єм двигуна | 1.5 л |
| Потужність двигуна | 22 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |