Тривалий безперервний досвід і особливу увагу до розробки продукції AVANT втілилися в вдосконалену, повністю оновлену 600 серію. Експлуатаційні характеристики, потужність і зручність використання навантажувачів 600 серії задовольнять всі Ваші робочі потреби.
Розташоване в передній частині міні-навантажувач Avant 630 операторське місце настільки близько до навісного обладнання, що забезпечує високу продуктивність - при безпечній роботі.
Унікальна конструкція робить Універсальний міні-навантажувач Avant 630 неперевершеною машиною в своєму класі.
Універсальний міні-навантажувач Avant 630 має ідеальний розмір - він досить сильний - наприклад, може працювати з пресованими тюками сіна та іншими габаритними важкими вантажами, але в той же час досить компактний - може працювати в обмежених умовах.
Жорстке шарнірне з'єднання, що згинається тільки в горизонтальній площині і не обертається по осі навантажувача - дуже важлива особливість для машин такого розміру. Завдяки такій жорсткій конструкції ризик перекидання машини значно менше, тому, що жорстке шарнірне зчленування не допускає зайвих бічних нахилів, а вся вага машини діє як противага і зберігає шасі в стійкому положенні. Багато користувачів універсальний міні-навантажувач AVANT 630 високо оцінили дану особливість.
Каркас безпеки ROPS входить в стандартну комплектацію, як і тонований навіс з оргскла - це конструкція з чотирма стійками, яка дійсно захищає оператора, наприклад, при випадковому зіткненні з перешкодою під час руху назад. Каркас безпеки ROPS і додаткова опція FOPS навіс протестовані, сертифіковані і відповідають відповідним стандартам ISO.
Телескопічна стріла універсальний міні-навантажувач AVANT 630 є важливою складовою стійкості машини. Конструкція стріли дозволяє задвинутом положенні мати тягар як можна ближче до машини, і вона легко може бути висунута, коли це необхідно.
Система самовирівнювання обладнання може бути встановлена як на стандартну стрілу фіксованої довжини, так і на телескопічну стрілу. Самовирівнювання робить роботу з вантажами легше, швидше і більш акуратною.
Датчик перевантаження входить в стандартну комплектацію універсальний міні-навантажувач AVANT 630. Звуковий попереджувальний сигнал лунатиме якщо задні колеса будуть майже відриватися від землі, попереджаючи оператора, що він негайно повинен, наприклад, припинити віддаляти телескопічною стрілою вантаж від машини.

Технічні характеристики
Подивіться відео роботи мінінавантажувача АВАНТ 600 серії:
Також можливі поставки мінінавантажувача АВАНТ 630 з додатковою комплектацією: Кабіна "LX", повністю закрита і опалювальна (замість кабіни відкритого типу) і проблисковий маячок, помаранчевий
Ціна в такій комплектації буде становити еквівалент 36100 євро.
Оплата в гривнях по курсу НБУ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avant |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вантажопідйомність | 1400 кг |
| Максимальна висота розвантаження | 2.83 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напрацювання | 1000 мотогодина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 2550 мм |
| Ширина | 1290 мм |
| Висота | 2035 мм |
| Вага | 1530 кг |
| Характеристики ходової | |
| Колісна формула | 4×4 |
| Радіус повороту | 0.9 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 14 км/год |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | Kubota |
| Об'єм двигуна | 1.5 л |
| Потужність двигуна | 37.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |