14 149 ₴
Оснащені телескопічною штангою й радіусом дії 4 метри кущоріз 120iTK4-H від Husqvarna підходить для важкодоступних і високих живих огорож.
Цей кущоріз живиться від лінійки літій-іонних акумуляторів Husqvarna 36 В, що забезпечує легку й безпроблемну роботу.
Низький рівень шуму та нульові викиди означають, що цей інструмент ідеально підходить для використання в житлових районах.
Вал цього кущоріза є телескопічним, що дає змогу регулювати довжину до 4 метрів, а коли ви закінчите обрізання, вал можна розділити на частини. для зручного зберігання і транспортування.
Різальна головка кущоріза з двостороннім лезом 50 см може бути нахилена в 7 різних положеннях, що забезпечує зручність використання та зручне положення для стриження під час виконання будь-яких завдань.
Головку акумуляторних ножиць 120iTK4-H можна зняти й обладнати насадкою-висоторізом PK4 (купується окремо), щоб ви могли використовувати його як секатор, як для обрізання живоплоту, так і для обрізання гілок.
Час роботи
BLi10 - 1 час 20 минут
BLi20 — 2 години 40 хвилин
BLi30 — 5 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 500 мм |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 36 В |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Немає |