18 499 ₴
Акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 137i KIT — це інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інструмент ідеально підходить як для стриження газонів невеликого розміру так і для стриження складних ділянок.
Ця невелика та легка газонокосарка дає змогу швидко й безшумно косити траву на одному заряді акумулятора.
Завдяки компактному дизайну та ергономічній ручці газонокосаркою Хускварна LC 137i легко маневрувати та керувати навіть на невеликих ділянках.
Ручка, що легко складається й регулюється, і дві вбудовані підіймальні ручки дають змогу легко зберігати або транспортувати газонокосарку в складеному стані.
Акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 137i KIT сумісна з акумуляторною системою Husqvarna 36 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 37.5 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |