Садові акумуляторні ножиці Einhell GC-CG 3,6 Li WT - — це інструмент, який полегшує невелику різальну роботу по краях газонів, кущів і чагарників.
Можна зручно керувати однією рукою, а запобіжний вимикач на ручці запобігає випадковому вмиканню інструмента невипадково.
Високоякісні, довговічні леза акумуляторних ножиць Einhell GC-CG 3,6 Li дають змогу досягти гарних результатів різання й можуть бути змінені без використання інструментів усього за кілька кроків.
Цей інструмент постачається з одним різальним лезом для трави й одним лезом для кущів і чагарників.
М'яка ручка дає змогу тримати зручно та безпечно, а завдяки телескопічній ручці та колесам можна керувати без особливих зусиль під час стриження трави навіть із положення стоячи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 0.69 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 1.5 Ah |
| Вольтаж | 3.6 V |
| Час роботи | 60 хв |
| Час зарядки акумулятора | 3 години |
| Ширина ножа | 7 см |