Hecht GG 950DC - це невеликий, легкий та надійний бензиновий генератор з ідеальним співвідношенням ціни та якості.
Він оснащений двотактним двигуном Hecht робочим об'ємом 63 см і потужністю 2,0 к.с.
Цей генератор оснащений панеллю, що включає класичну розетку 230В/50Гц, для використання з приладом з максимальною споживаною потужністю 650 Вт; він може бути тимчасово завантажений до 720 Вт, наприклад пускова потужність деяких електроприладів.
Збоку на бензогенераторі Hecht GG 950DC також розміщена ще одна розетка 12 В, яка може заряджатися від електроприладів із споживаною потужністю до 60 Вт, а також може використовуватись для заряджання деяких типів акумуляторів. Ця розетка не оснащена змінною зарядкою, тому необхідно постійно перевіряти рівень заряду акумулятора і своєчасно відключати його.
Обидві розетки захищені від перевантаження автоматичним вимикачем.
Генератор Hecht GG 950 DC має паливний бак об'ємом 4 літри, повного бака вистачає приблизно на 5,8 години роботи, витрата палива може бути нестабільною залежно від навантаження.
Розміри становлять 41 х 35 х 35 см, а вага лише 16,5 кг. Завдяки цим характеристикам та рівню шуму 91 дБ цей продукт став дуже популярним серед дачників, туристів та власників човнів.
Характеристики вихідної напруги відрізняються від звичайної електрики; таким чином, вам слід проконсультуватися про варіанти оплати, особливо щодо чутливих електронних пристроїв, з виробником чи продавцем.
Деякі електроприлади при запуску можуть швидко споживати більше електроенергії, ніж при нормальній роботі; Електричний двигун та інші пристрої, що використовують індукцію, можуть на короткий час споживати втричі більше енергії, ніж звичайна вхідна потужність.
Можна обчислити необхідну потужність за допомогою "стартового коефіцієнта", який можна помножити на нормальну вхідну потужність підключеного пристрою. Тоді, наприклад, коефіцієнт 1 множитиметься на такі побутові прилади, як фен, теплова гармата, фритюрниця, блендер, духовка, праска, тостер, пилосос та настільна лампа. Потім коефіцієнт 2 застосовується, як правило, до електричних газонокосарок, шліфувальних машин, кущорізів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 5.8 годин |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 0.65 кВт |
| Максимальна потужність | 0.72 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Конструкція | Портативна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запуск двигуна | Ручний |
| Клас продукту | Побутової |
| Модель двигуна | KS-B80 |
| Обсяг масла в картері | 0,37 л |
| Об'єм бензобаку | 6 л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Охолодження | Повітряне |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 470*365*380; мм |
| Витрата палива | 0,7 л/годину при навантаженні 50% |
| Час роботи | 8,5 л при навантаженні 50% |
| Шумозахисний кожух | немає |
| Розетки | 1×16А |
| Резервна потужність | 1,0 кВт |
| Виконання | Відкрите |
| Тип альтернатора | Синхронний |