

9 899 ₴
Акумуляторний триммер Husqvarna 110iL в комплекті з акумулятором BLi10 та зарядним пристроєм C80 - ідеальний інструмент для невеликих ділянок, що відрізняється відсутністю прямих викидів, низьким рівнем шуму та вібрації.
Дуже простий та комфортний у використанні.
Модель гарантує чудові результати роботи завдяки таким функціям, як тримерна головка з автоматичною подачею корда, складний бампер для захисту рослин та режим підрізування краю газону з вбудованим опорним колесом.
Розбірний вал полегшує транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Ширина стрижки | 33 см |
| Подача корду | Автоматична |
| Подовження телескопічної штанги | Так |
| Товщина корду | 2,0 мм |