Hecht GG6500 — тихий, стабільний і ефективний однофазний бензиновий генератор. Він обладнаний 4-тактним двигуном потужністю 13 к. с. і робочим об'ємом 389 см3.
Також ця модель бензогенератора обладнана електростартером, тому двигун заводиться поворотом ключа, як у легковому автомобілі. У разі розряджання акумулятора також можливий ручний запуск за допомогою пускового троса.
На головній панелі керування розміщений цифровий дисплей для перевірки вироблюваної напруги (вольтметр), сигнальна лампа рівня оливи, автоматичні вимикачі всіх розеток і затискач для уземлення напруги.
На лівій стороні панелі розміщені три розетки. Перша та друга розетки стандартні 230В/50Гц (16А), а наступна промислова однофазна розетка 230В/50Гц (32А). Ця розетка призначена для під'єднання всіх електроприладів або мережі з напругою понад 16 А (зазвичай використовується розетка). Отже, генератор підходить для використання як аварійне джерело живлення або джерело живлення для мобільних сервісних центрів.
Під основними розетками розміщена клема 12 В постійного струму. з окремим переривачем ланцюга. Максимальна напруга 8,3 А. Цей роз'єм можна використовувати також для живлення деяких 12-вольтових приладів або для заряджання деяких 12-вольтових акумуляторів. Однак він не обладнаний змінною зарядкою, тому вам необхідно постійно перевіряти рівень заряду акумулятора та своєчасно вимикати його.
Генератор має постійну вихідну потужність 5000 Вт, але може бути тимчасово навантажений до максимальної вихідної потужності 5500 Вт завдяки пусковій потужності деяких приладів.
Ця модель обладнана АРН (автоматичне регулювання напруги), яке запобігає коливанню напруги під час зміни навантаження.
Паливний бак має керування паливним важелем і його ємність становить 25 літрів. Максимальний час безперервної роботи становить 8 годин.
Цей генератор закріплений у рамі зі сталевих труб — він обладнаний колесами та ручкою нахилу. Завдяки цій рамі легко переміщати машину вагою 84 кг. Ці параметри дають змогу використовувати машину як джерело живлення для будівель; його також можна використовувати як резервне джерело живлення для електричних частин деяких твердопаливних котлів тощо.
Деякі електроприлади під час запуску можуть на короткий час споживати більше електроенергії, ніж за нормальної роботи; Електричний двигун та інші прилади, що використовують індукцію, можуть на короткий час споживати втричі більше енергії, ніж звичайна споживана потужність.
Можна вирахувати: необхідна потужність за допомогою «стартового коефіцієнта», який можна множити на нормальну вхідну потужність під'єднаного пристрою. Тоді, наприклад, коефіцієнт 1 множитиметься на побутові прилади, як-от фен, теплова гармата, фритюрниця, блендер, духовка, праска, тостер, пилосос і настільна лампа.
Коефіцієнт 2 зазвичай застосовується до електричних газонокосарок, шліфувальних машин, кущорізів, бензопил, пральних машин тощо. Коефіцієнт 3 зазвичай застосовується до компресорів, мийок високого тиску та міксерів, але, наприклад, до холодильників, морозильників або кондиціонерів, він може навіть перевищувати коефіцієнт 3.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 84 кг |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Довжина | 725 мм |
| Основні | |
| Виробник | Hecht |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запуск двигуна | Ручний |
| Клас продукту | Побутової |
| Модель двигуна | KS-B80 |
| Обсяг масла в картері | 0,37 л |
| Об'єм бензобаку | 6 л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Охолодження | Повітряне |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 470*365*380; мм |
| Витрата палива | 0,7 л/годину при навантаженні 50% |
| Час роботи | 8,5 л при навантаженні 50% |
| Шумозахисний кожух | немає |
| Розетки | 1×16А |
| Резервна потужність | 1,0 кВт |
| Виконання | Відкрите |
| Тип альтернатора | Синхронний |