
519 ₴
Пиляльний ланцюг Husqvarna X-Cut S85; 16"/40см; 3/8"; 1.5мм; 60DL (5855491-60) – це власна розробка компанії Husqvarna. Виробляються дані ланцюга на заводі, що у Швеції.
Пиляльний ланцюг Husqvarna X-CUT S85; 16"/40см; 3/8"; 1.5мм; 60DL - удосконалений високопродуктивний ланцюг із типом зуба "Долото", товщиною провідної ланки 1.5 мм та кроком 3/8" для професійного використання на повний робочий день.
Розроблено цей ланцюг виключно для оптимізації потужності бензопили Husqvarna, що також максимізує продуктивність. Після багаторічних досліджень та розробок, а також тестів у лабораторних та польових випробуваннях, ланцюг Husqvarna X-Cut нарешті з'явився у продажу.
Хускварна X-Cut - це високопродуктивний ланцюг із низькою вібрацією та зубами типу "долото", що створюють чистий зріз без зазубрин. Це найвражаючі функції, які разом допоможуть вам покращити свій робочий процес щодня.
Ланцюг пильний X-Cut попередньо розтягується на заводі: це дозволяє використовувати ланцюг набагато довше, поки не буде потрібно повторне затягування. Необхідні коригування не уповільнюють роботу та ризик пошкодження системи різання, викликаний розтягнутим ланцюгом, значно зменшується.
Точно збалансоване поєднання структури, матеріалів та процесів забезпечує відмінну та динамічну міцність. Низький рівень зносу та технічного обслуговування зубів.
Пиляльний ланцюг Husqvarna X-Cut S85; 16"/40см; 3/8"; 1.5мм; 60DL швидше і плавніше, ніж її конкурент - це робить різання ефективнішим і покращує результати. Також необхідна вхідна потужність менша, тому робоче навантаження завантажуватиме користувача значно менше. Кут секції різання ефективно впливає на ефективність.
Чим менший цей кут, тим різкіше лезо – але надмірне зменшення кута викликає швидку сонливість та збільшує ризик руйнування леза. У ланцюгу X-Cut Husqvarna намагається знайти кут, що гарантує тривалу потужність.
Сполучна ланка, пофарбована заводським методом золотистий відтінок, спрощує контроль процесу заточування ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16" (40 см) |
| Рекомендований об'єм двигуна | від 50 до 100 см3 |
| Кількість ланок | 60 |
| Використовуваний напилок | 5,5 мм |
| Товщина ланки | 1,5 мм |
| Профіль зуба | Долото |