Снігоприбиральник Husqvarna ST 227 - це нова модель, яка прийшла на зміну вже існуючим снеоуборочним машинам. В цій моделі змінений дизайн, додано світлодіодну фару, покращена панель управління.
А іншому - це високопродуктивна снігоприбиральна машина, обладнана двухуступенчатой шнековой системою, електричним стартером і варіатором швидкості руху.
Потужна і надійна конструкція снігометів гарантує тривалий період експлуатування і високі результати роботи, не беручи до уваги стан снігового покриву.
Робоча ширина захвату даної моделі становить 68 см, а висота снігового покриву, яку здатний захопити шнек, може досягати 59 см! І все це завдяки потужному двигуну Husqvarna (8.5 к.с.), серії Snow SeriesX, який зроблений безпосередньо для зимової експлуатації (немає повітряного фільтра, який замерзає в холодну пору).
Укомплектован мотор електричним стартером - при підключенні до електричної мережі Ви можете запустити двигун снігометів Хускварна ST 227 натисненням однієї кнопки, а коли двигун прогрівається, він і так легко легко запуститься шнуром стартера.
Після того як ви завели двигун снігоприбирача, починає світити фара, яка необхідна для того, щоб зробити вас помітним в темний час доби.
А після натискання на важелі, які знаходяться на рукоятках, стартує обертання шнека і снігоприбирач починає рухатися.
Це дуже корисна функція, яка дозволяє передавати тягове зусилля на обидва колеса однаково, а разом з високим протектором шин це забезпечує відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею. До того ж вам буде легше розгортатися на місці - коли одне колесо обертається, а інше стоїть на місці.
Зміна швидкості пересування вперед і назад здійснюється спеціальним важелем на панелі управління.
Щоб уникнути негативного осаду від складної роботи в зимові холоди і щоб ви не відморозили руки, інженери компанії подбали і оснастили рукоятки Сніговідкидачі Husqvarna ST 227 підігрівом, який включається спеціальною кнопкою на панелі управління.
Сніг потрапляє в кожух за допомогою обертового металевого шнека, а потім викидається через металевий сопло жолоб за допомогою великого маховика.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 96 кг |
| Ширина захвату | 68 мм |
| Висота захоплення | 58 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака | 2.7 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/1 назад |
| Виробник двигуна | LCT |
| Потужність двигуна, л. с. | 8.5 |
| Потужність двигуна, Вт | 6.3 |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |