


36 320 ₴
БЕНЗА DT 240-12 — автономний заправний комплекс, вироблений у формі єдиного пластикового модуля. Призначений для заправляння техніки дизельним паливом в умовах браку живлення 220 В.
Габаритні розміри модуля становлять 900х665х600 мм, що дасть змогу легко розмістити його не тільки в вантажному відсіку фургона або пікапа, а навіть у багажному відділенні автомобіля типу "універсал".
Компактність і автономність комплексу робить його зручним у використанні для заправляння, наприклад дизельних електростанцій, моторних човнів тощо. Джерелом живлення модуля може слугувати бортова мережа автомобіля або переносний акумулятор.
Резервуар виготовлений із безшовного поліетилену методом ротаційного формування. Для зручного транспортування передбачена виштампівка для використання вилкового навантажувача та заглиблення для стяжних ременів. Паливоправильне обладнання також розміщене у виштампуванні резервуара та закривається кришкою, що обмежує безконтрольний доступ і забезпечує захист від впливів довкілля.
Перекачування горючого відбувається за допомогою самовсмоктувального насоса лопатного типу живлення 12 В. Продуктивність насоса досягає 55 л/хв, а тривалість безперервної роботи — до 30 хвилин.
Для роздавання та обліку пального використовується механічний паливозаправний пістолет із вбудованим витратоміром АС-15А.
Довжина напірного рукава — 4 метри. Кабель живлення має довжину 2 метри та обладнаний затискачами типу "крокодил".
Паливовозправний комплекс Бенза DT 240-12 призначений для роботи з дизельним горючим. Використання цього обладнання для транспортування та перекачування води, гасину або бензину забороняється.
| Продуктивність | 55 л/хв |
|---|---|
| Об'єм резервуара | 240 л |
| Тип рідини | дизель |
| Напруга живлення | 12 В |
| Похибка лічильника | до 0,5% |
| Тип пістолета | механічний |
| Впускний/випускний отвір | 1" x 1" |
| Напірний рукав | 3/4" завдовжки 4 м |
| Перепускной клапан | Да |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Шнур живлення | 2 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Розмір | 900х665х600 мм |
| Вага | 34,5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Бенза |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |