Бензиновий генератор HECHT 3300 має максимальну потужність 3,0 кВт і для безперебійної подачі електроенергії він оснащений потужним і надійним двигуном E210E, що пройшов багатогодинні та багаторівневі тести.
Працює на бензиновому паливі.
Двигун має систему OHV, яка забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та покращений термобаланс.
Повітряна система охолодження 4 тактних бензинових двигунів дозволяє безпечно використовувати генератори як джерело альтернативного живлення. Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів та рівень шуму).
Двигун, встановлений на даному бензогенераторі має потужність 6,5 л.с.
Система полегшеного старту дозволяє швидко запустити двигун, не докладаючи значних зусиль.
Верхнє розташування клапанів (ОНV) двигуна збільшує експлуатаційний термін, знижує витрату палива та зменшує рівень шуму.
Зручна ергономічна панель керування дозволяє легко управляти всім агрегатом, і не вимагає додаткових навичок.
Для захисту під'єднаних приладів в бензогенератор оснащений стабілізатором вихідної напруги, завдяки якому вихідна напруга коливається в районі 220 Вольт, робить підключення високочутливої апаратури безпечним.
Система AVR дає можливість підключати інструменти з високою пусковою потужністю, що не шкодить ні генератору, ні інструментам, що підключаються.
Мідна обмотка має ряд переваг: справляється з перепадами температури, не піддається корозії, фізичної деформації, має високу зносостійкість, має високу провідність струму.
Однофазний електрогенератор HECHT 3300 оснащений сталевим паливним баком на 15 літрів, що продовжує його роботу без дозаправки. На баку є індикатор рівня пального для зручності експлуатації.
Даний генератор оснащений складною ручкою та колесами для зручного транспортування.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 48 кг |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Основні | |
| Виробник | Hecht |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |