Дриль алмазного буріння AGP DM160 допоможе вирішити багато складних монтажних завдань.
DM160 сконструйований як алмазний бур для важких умов експлуатації з мокрим або сухим свердлінням. Універсальні конфігурації ідеально підходять для свердління отворів різних розмірів на одному верстаті.
Його легко перетворити з мокрого на сухе, знявши гідрозатвор, встановлений у передній частині коробки передач. 3-ступінчаста коробка забезпечує ідеальну швидкість різання і максимальний крутний момент.
Фрикційна муфта та електронний захист від перевантаження забезпечують безпечне та просте буріння.
Функції:
Подвійна функція: волога + суха - ви можете вибрати мокре свердління з швидкороз'ємним з'єднанням водяного шланга або сухе свердління з видаленням пилу через шпиндель.
Удосконалений контроль та захист двигуна - інтелектуальне електронне управління двигуном включає плавний пуск і захист від перевантаження.
Колесо з регульованою швидкістю - вбудоване колесо з регульованою швидкістю дозволяє оператору регулювати потрібну швидкість у різних умовах.
Два в одному шпинделі та протизадирне кільце - шпиндель «два в одному» пропонує як 1-1/4″ UNC, так і 1/2″ BSP, а також вбудоване протизадирне кільце для запобігання застряганню коронок у шпинделі.
Максимальний стандарт безпеки – для електробезпеки включений переривник PRCD/GFCI.
Водозбірник - додатковий водозбірник можна придбати, якщо вам потрібно бурити у сухому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Виробник | AGP |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |