Дриль алмазного буріння AGP DM 51D - це легкий, компактний, високоефективний інструмент для корончастого свердління потужністю 1800 Вт для сухого свердління до 102 мм з функцією м'якого удару - спеціально для поглиблення гнізд у силікатній цеглі.
1-ступінчаста коробка передач зі зчепленням
Рукоятка на одній лінії зі шпинделем для кращого контролю.
Оптимізовано для свердління високоабразивних матеріалів.
Опціональне зовнішнє видалення пилу, просто відкрийте і розблокуйте збоку - швидко і легко!
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Вага | 4.6 кг |
| Виробник | AGP |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |