Дриль алмазного свердління AGP TC 40 спеціально розроблений для свердління глухих або наскрізних отворів у плитці, кераміці, фарфорі, камені, бетоні, цегляній кладці, склі та подібних матеріалах.
Швидкознімний шпиндель для легкого очищення стрижнів.
Напрямна центрування всмоктування для точного позиціонування отвору та контролю шламу та/або пилу.
Резервуар для води під тиском із регулятором витрати (додатково).
Двошвидкісний двигун для широкого діапазону діаметрів (тільки TC402).
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.65 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | AGP |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |