6 660 ₴
Будь-якої пори року на під'їзних доріжках, внутрішніх двориках, пішохідних доріжках і дорогах накопичується багато бруду - восени листя, навесні пісок, влітку пил і пісок. Всі ті, хто відповідає за прибирання великої території, скоро побажають зручного та швидкого рішення, яке позбавить їх від трудомісткої та монотонної роботи підмітання мітлою.
Підмітальна машина з ручним керуванням, така як новий Trike-S від scheppach, дасть вам саме це та багато іншого. Він легкий, маневрений і дозволяє підмітати в зручному для ходьби темпі завдяки ручці, що регулюється.
Підмітальна машина Scheppach Trike-S гарантує швидке та легке прибирання вашої території.
Міцні та довговічні щетинки, а також двостороння щітка швидко та надійно очищають навіть великі площі.
Бак на 22 л подбає про те, щоб вам не доводилося часто очищати підмітальну машину.
Завдяки невеликим розмірам і регульованій ручці компактне зберігання не проблема.
Щетина Durabel
• Двостороння щітка для швидкого та ефективного прибирання
• Запатентована система очищення
• Плавні колеса, що легко обертаються.
• Компактне зберігання
• Великий бункер на 22 л – часте випорожнення бункера не потрібне.
• Легке вилучення бункера – легке випорожнення бункера
• Велика ширина підмітання 650 мм
• Підмітання близько до краю – ретельне підмітання кутів, країв та стиків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм бункера | 22 л |
| Клас продукту | Професійний |
| Вага | 6.78 кг |
| Ширина захоплення | 65 см |
| Діаметр щітки | 41 см |
| Джерело живлення | Механічний |
| Колеса | Пластикові |