

5 082 ₴
Пилосос для сухого та вологого прибирання Scheppach NTS30 - незамінний помічник будинку та в майстерні.
Завдяки ручці для перенесення, вбудованому утримувачу кабелю, міцному утримувачу з нержавіючої сталі та практичним роликам дуже зручний.
Потужний двигун (1300 Вт) забезпечує надійне та сильне всмоктування.
Завдяки радіусу дії 7 м пилосос для вологого/сухого прибирання досягає навіть найдальших кутів.
Крім того, промисловий пилосос Scheppach NTS30 має вбудовану функцію витяжки, що полегшує більшість робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Виробник | Scheppach |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція видування | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Радіус дії | 6 м |
| Матеріал бака | Метал |