Свердлильний верстат із регульованою частотою обертання Scheppach DP18 Vario ідеально підходить для тих, кому потрібна продуктивність промислового рівня при свердлінні.
Цей настільний свердлильний верстат здатний свердлити метал, пластик, тверду та м'яку деревину.
Змінні налаштування швидкості одним рухом важеля дозволяють оптимально пристосуватися до вимог, що пред'являються до матеріалу і биті.
Технічні характеристики.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 38.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |