Свердлильний верстат із регульованою швидкістю Scheppach DP 19 Vario, призначений як для серйозних любителів, так і для напівпрофесіоналів.
Оснащений потужним двигуном 550 Вт, регульованим діапазоном швидкостей від 440 до 2580 об/хв, 16-міліметровим швидкозатискним патроном без ключа і точним X-лазером для точного свердління отворів.
Точний цифровий дисплей швидкості буріння для додаткової зручності.
Ідеальний верстат для свердління точних отворів у дереві, пластику, металі та інших матеріалах.
Технічні характеристики.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |