Свердлильний верстат Scheppach DP 16 VLS з лазерним центруючим пристроєм - це електростанція для вашої майстерні. Оснащений функціями, які ви знайдете у більших, більш промислових свердлильних верстатах, ви можете легко обробляти метал, дерево та інші матеріали.
5 швидкостей для різних операцій свердління
Місткість патрона макс. 16 мм
Міцна сталева конструкція
Відмінне співвідношення ціни та якості настільний інструмент для майстерень
Потужний двигун 500 Вт для тривалої роботи
Система точного лазерного центрування для точних робіт
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |