Для всіх майстрів з невеликою майстернею правильним вибором буде свердлильний верстат Scheppach DP55, оснащений цифровим дисплеєм для точного налаштування швидкості.
Свердло швидко затискається за допомогою кількох простих кроків, а заготовка також може бути зафіксована за лічені секунди за допомогою затискача швидкороз'єму.
Вбудований лазер забезпечує точне свердління сталі та дерева.
Точне налаштування швидкості 500 – 2600 об/хв за допомогою цифрового дисплея
• Швидкий затискач свердла у прецизійному свердлильному патроні
• Вбудований лазер для точного свердління
• Швидкозатискний затискач для фіксації заготовок
• Потужний двигун 710 Вт
• Міжосьова відстань 260 мм затискний патрон та стіл
• Діапазон затиску патрона від 1,5 до 13 мм для отворів діаметром до 13 мм у сталі та 40 мм у дереві
• Стабільна монтажна пластина 320 x 305 мм
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.71 кВт |
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |