Пилосос Scheppach DC100 - це вражаючий пилосос для майстерень за доступною ціною.
Витяжна установка DC100 перевершує всі пилососи для сухого та вологого прибирання за потужністю всмоктування, коли йдеться про всмоктування тріски.
Завдяки компактному дизайну DC100 від Scheppach ідеально підходить для будь-якої невеликої майстерні.
Включає набір адаптерів, фільтруючий картридж і 4 фільтри.
ОСОБЛИВОСТІ:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Виробник | Scheppach |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм пилозбірника | 65 л |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція видування | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Матеріал бака | Метал |