Пилосос, що видаляє пил Scheppach HA1000 - відмінний маленький помічник.
Цей пиловидалюючий апарат ідеально підходить для робіт, що вимагають негайного видалення пилу.
Характеристики:
Технічні характеристики:
Обсяг поставки:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Виробник | Scheppach |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм пилозбірника | 50 л |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція видування | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Матеріал бака | Метал |