Пилевидальний пилосос Scheppach HD12 ідеально підходить для підключення інструментів, що викидають тирсу і тріску.
Пристрій для видалення стружки збирає все у свій великий мішок для збирання.
Збір деревних відходів у майстерні не тільки набагато безпечніший, але й корисніший для вашого здоров'я.
Крім того, вам більше не потрібно прибирати відходи після завершення проекту.
Характеристики:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Виробник | Scheppach |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм пилозбірника | 75 л |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція видування | Так |
| Матеріал бака | Метал |