Надпотужний відбійний молоток Scheppach AB1600 забезпечує стабільні результати під час роботи з цегляною кладкою та бетоном.
Цей відбійний молоток також дуже підходить для видалення старої плитки у ванній кімнаті.
Відбійний молоток потужністю 1600 Вт має ударну силу щонайменше 50 Дж, що робить його придатним для більш важких дробильних робіт.
Завдяки D-подібній рукоятці з м'якою накладкою у вас завжди буде повний контроль над відбійним молотком. У комплект входять гострокінцеве долото і плоске долото, так що ви можете відразу використовувати молоток для різних цілей.
Відбійний молоток Scheppach AB1600 можна акуратно та легко зберігати у міцному сталевому кейсі з комплекту постачання.
Характеристики:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Вага | 16.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Scheppach |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |