79 500 ₴
Відправка з 10 квітня 2026Дизельна теплова гармата прямого нагріву Master B 300 – високопродуктивний апарат для опалення приміщень різної площі. Обов'язковою умовою роботи є хороша вентиляція, постійний доступ до свіжого повітря.
Дизельна теплова гармата прямого нагріву має 100% ККД, а в результаті відрізняється економічністю.
Дозволяє швидко підняти температуру до потрібного рівня та підтримувати її з мінімальними витратами. Незамінна у сільському господарстві (обігрів теплиць, сушіння зернових), при обігріві гаражів та СТО, у будівельній галузі (сушіння, обігрів майданчиків та ін.).
Модель відрізняється високою надійністю та безпекою. Горіння керується електронним модулем, режими вибираються так, щоб забезпечити повне згоряння палива. Передбачено захисний модуль, який унеможливлює перегрів.
Камера згоряння з нержавіючої сталі відокремлена від зовнішньої оболонки, що виключає ймовірність отримання опіків при випадковому торканні. Корпус покритий термостійкою та ударостійкою фарбою.
Особливості гармати Master B 300:
Технічні характеристики
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.28 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність паливного бака | 105 л |
| Тип | Дизельна |
| Час автономної роботи | 24 годин |
| Теплова потужність | 88 кВт |
| Продуктивність | 1800 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Фотоелемент | Так |