99 500 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Дизельна теплова гармата непрямого нагріву Master BV 110 E, потужністю 33 кіловат, має компактні розміри і невелику вагу.
Камера згоряння виконана із якісної нержавіючої сталі. Для зручності транспортування передбачений візок на колесах та ергономічна рукоятка.
Принцип непрямого нагріву, з урахуванням якого виготовлялася теплопушка, передбачає нагнітання холодного повітря вентиляторною установкою в корпусну частину, де відбувається нагрівання після проходження через камеру згоряння. Відпрацьовані гази виводяться надвір через особливу трубу, а кімнату подається чисте тепле повітря.
Силова установка теплової гармати Master BV 110 E, що працює на дизельному паливі, надійно захищена від перегріву завдяки наявності термостата. Двигун відрізняється низькою витратою палива і може ефективно працювати кілька годин поспіль завдяки наявності паливного бака великої місткості.
Двигун виробляє велику кількість нагрітого повітря, подача якого може здійснюватися через гнучкий шланг. Щоб контролювати температуру в приміщенні, можна додатково підключити кімнатний термостат.
Теплова гармата Master BV 110 E має наступні переваги:
Комплект поставки
Технічні характеристики
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність паливного бака | 65 л |
| Тип | Дизельна |
| Час автономної роботи | 19 годин |
| Теплова потужність | 33 кВт |
| Продуктивність | 1800 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Непрямого нагріву |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 2.71 л/год |