Електрична теплова гармата Master EKO 3 – це високоякісний електричний обігрівач потужністю 2,8 кВт спеціально розроблений для боротьби зі шкідниками. Ви можете використовувати Master EKO 3 у житлових та комерційних приміщеннях, а також скрізь, де є матраци, пружинні матраци, дивани, стільці, стіни, стелі, меблі та інші укриття, які віддають перевагу шкідникам.
Цей обігрівач можна використовувати в житлових та комерційних приміщеннях для боротьби з різними комахами та шкідниками, такими як клопи, пилові кліщі, борошняні жуки, зернові жуки, борошняна моль та багато інших видів шкідників, їхні яйця та личинки.
Використання термічної обробки для боротьби з клопами та шкідниками набагато ефективніше, зручніше та екологічніше, ніж використання хімікатів. Вони також допомагають висушувати будівлі, запобігаючи появі книжкових вошей та штукатурних жуків.
Згодом ці шкідники виробили стійкість до хімічних речовин для боротьби зі шкідниками, тому ефективність хімічних розчинів знижується.
Хімічні речовини також становлять небезпеку для навколишнього середовища, оскільки заражені комахи є хижаками, які потім вступають у контакт з отрутами. Хімічні розчини також часто не справляються з личинками чи яйцями — тому навіть якщо здається, що клопи були вбиті, проблема повернеться лише за кілька тижнів.
Оптимальна температура для знищення шкідників, таких як клопи, личинки та яйця становить близько 50°C. Вони повинні піддаватися дії цієї температури не менше однієї години, хоча для деяких видів краще довше, оскільки вплив такої температури протягом певного періоду часу призводить до їх смерті від зневоднення.
Нагрівач для боротьби зі шкідниками Master EKO 3 можна розмістити в приміщенні, зараженому комахами, та використовувати для циркуляції великих об'ємів теплого повітря, досягнення та підтримки оптимальної температури 50 ° C та знищення комах.
Цей метод боротьби зі шкідниками діє швидко і позбавляє всіх клопів, їх личинок і яєць. Приміщення відразу доступні та готові до експлуатації після обробки, оскільки відсутні залишкові гази та дими.
СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШКІДНИКАМИ
ВЕЛИКИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ ДЛЯ ВИКОНАННЯ РОБОТИ
Master EKO 3 – це не просто стандартний електричний тепловентилятор. Він був розроблений спеціально для боротьби з постільними клопами та іншими комахами-шкідниками у житлових та комерційних приміщеннях.
Цей нагрівач всмоктує повітря в основі, нагріває повітря, а потім виводить тепле повітря з верхньої частини пристрою. Обігрівач продовжує рециркулювати повітря у приміщенні через свою систему, щоразу підвищуючи температуру повітря на 15°C. (наприклад, 20°C->35°C -> 50°C-60°C).
Великий потік повітря та рівномірний розподіл температури, які пропонує цей обігрівач, допомагають йому повністю заповнити простір теплим повітрям – навіть у тісних просторах та щілинах. Нагрівач здатний підтримувати температуру протягом тривалого часу, викликаючи зневоднення жуків, личинок та яєць.
Цифровий термостат і датчик температури входять до комплекту постачання нагрівача. Вони дозволяють встановлювати, контролювати та підтримувати необхідну температуру, щоб забезпечити ефективне знищення комах.
Цей блок також оснащений термостатом перегріву, який відключає блок у разі перегріву, та двигуном з тепловим захистом та втручанням.
Компактний розмір обігрівача для постільних клопів Master EKO 3 дозволяє легко зберігати його, коли він не використовується, а вага всього 19 кг дозволяє легко переносити його з роботи.
ІДЕАЛЬНО ДЛЯ ПОБУТОВОГО І КОМЕРЦІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ
НАГРІВАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ 2,8 КВТ І ЖИВЛЕННЯ 240 В
Маючи потужність нагрівання 2,8 кВт, обігрівач для боротьби зі шкідниками Master EKO 3 ідеально підходить для використання в житлових кімнатах, а також у готельних номерах, гуртожитках, кухнях, лікарняних палатах, вагонах поїздів, кабінах літаків, магазинах, ресторанах, пекарнях і т.п. д. .
Він працює від стандартного джерела живлення 240 В, тому для ефективної роботи його можна підключити до стандартної розетки.
Нагрівач для боротьби з постільними клопами та шкідниками Master EKO 3 ідеально підходить для фахівців по боротьбі зі шкідниками, а також для підприємств та домовласників, які шукають швидке, економічне та зручне вирішення проблем боротьби зі шкідниками у міру їх виникнення.
* Зверніть увагу: EKO 3 сам по собі не зможе обігріти стандартне приміщення, він призначений для використання в невеликих приміщеннях або як підтримка вторинного джерела тепла.
Особливості електричної теплової гармати Master EKO 3:
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2.8 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 2.8 кВт |
| Продуктивність | 800 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 6.8 л/год |