


122 500 ₴
Master EKO 9 - це високоякісний електронагрівач потужністю 9 кВт, спеціально розроблений для боротьби зі шкідниками.
Цей 3-фазний електричний тепловентилятор можна використовувати в комерційних та промислових приміщеннях для боротьби з різними комахами та шкідниками, такими як постільні клопи, пилові кліщі, борошняні жуки, зернові жуки, борошняна моль та багато інших видів шкідників, їхні яйця та їхні личинки.
Використання тепла для боротьби з жуками та шкідниками набагато ефективніше, зручніше та екологічніше, ніж використання хімічних засобів.
Згодом ці шкідники виробили стійкість до хімічних речовин для боротьби зі шкідниками, тому ефективність хімічних розчинів знижується.
Хімічні речовини також становлять небезпеку для навколишнього середовища, оскільки заражені комахи є хижаками, які потім вступають у контакт з отрутами. Хімічні розчини також часто не справляються з личинками чи яйцями — тому навіть якщо здається, що клопи були вбиті, проблема повернеться лише за кілька тижнів.
Оптимальна температура для знищення шкідників, таких як клопи, личинки та яйця становить близько 50°C. Вони повинні піддаватися дії цієї температури не менше однієї години, хоча для деяких видів краще довше, оскільки вплив такої температури протягом певного періоду часу призводить до їх смерті від зневоднення.
Нагрівач для боротьби зі шкідниками Master EKO 9 можна помістити в приміщення, що кишить комахами, і використовувати для циркуляції великих об'ємів теплого повітря, досягнення та підтримки оптимальної температури 50 ° C та знищення комах.
Цей метод боротьби зі шкідниками діє швидко і позбавляє всіх клопів, їх личинок і яєць. Приміщення одразу доступні та готові до використання після обробки.
СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ОБІГРІВАЧ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШКІДНИКАМИ
ВЕЛИКИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ
Master EKO 9 – це не просто стандартний електричний тепловентилятор. Він був розроблений спеціально для боротьби зі шкідниками у комерційних та промислових приміщеннях.
Цей нагрівач всмоктує повітря в основі, нагріває повітря, а потім виводить його з верхньої частини пристрою. Обігрівач продовжує рециркулювати повітря у приміщенні через свою систему, щоразу підвищуючи температуру повітря на 15°C. (наприклад, 20°C->35°C -> 50°C-60°C).
Великий потік повітря та рівномірний розподіл температури, які пропонує цей обігрівач, допомагають йому повністю заповнити простір теплим повітрям – навіть у тісних просторах та щілинах. Нагрівач ЕКО 9 здатний підтримувати температуру протягом тривалого часу, викликаючи зневоднення та загибель клопів, личинок та яєць.
Цифровий термостат і датчик температури входять до комплекту постачання нагрівача. Вони дозволяють встановлювати, контролювати та підтримувати необхідну температуру, щоб забезпечити ефективне знищення комах.
Цей блок також оснащений термостатом перегріву, який відключає блок у разі перегріву, та двигуном з тепловим захистом та втручанням.
Компактний розмір нагрівача для боротьби зі шкідниками Майстер ЕКО 9 дозволяє легко зберігати його, коли він не використовується. Завдяки вбудованій рамі, ручці та колесам його дуже легко транспортувати ділянкою та використовувати там, де це необхідно.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО І ПРОМИСЛОВОГО ЗАСТОСУВАННЯ
ТЕПЛОВИРОБНИЦТВО 9 КВТ І 3-ФАЗНЕ ЕЛЕКТРОЖИВАННЯ
Маючи потужність нагрівання 9 кВт і трифазне харчування, нагрівач Master EKO 9 найкраще підходить для комерційного та промислового застосування в боротьбі зі шкідниками. Він ідеально підходить для використання в таких приміщеннях, як готелі, гуртожитки, комерційні кухні, лікарні, вагони поїздів, кабіни літаків, майстерні, склади, продовольчі магазини та багато іншого.
Обігрівач Master EKO 9 ідеально підходить для фахівців із боротьби зі шкідниками, а також для підприємств, які шукають швидке, економічне та зручне вирішення проблем боротьби зі шкідниками у міру їх виникнення.
Особливості електричної теплової гармати Master EKO 9:
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 9 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 921 мм |
| Ширина | 606 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 9 кВт |
| Продуктивність | 1400 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 6.8 л/год |