ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОР MASTER B 18 - ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ
Master B 18 – це компактний та портативний 3-х фазний електричний тепловентилятор потужністю 18 кВт, який ідеально підходить для промислового опалення – на об'єктах, складах, заводах тощо.
Завдяки компактній та легкій конструкції цей електронагрівник легко транспортувати та використовувати там, де це необхідно. До переваг електричних обігрівачів належать низький рівень шуму, відсутність диму, запахів чи вологості, а також відсутність споживання кисню, тому їх можна безпечно використовувати у закритих приміщеннях з обмеженим простором. Ці обігрівачі також підходять для громадських заходів, що проводяться у невеликих приміщеннях, наметах, на сезонних ринках та у тихіших робочих зонах.
Master B 18 пропонує практичне та ефективне рішення для загального обігріву та сушіння з регульованим перемикачем для перемикання між вихідною потужністю 18 кВт або 9 кВт.
КАНАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ НАГРІВАЧ
ЗРУЧНИЙ І УНІВЕРСАЛЬНИЙ 3-ФАЗНИЙ ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧ
Електронагрівач Master B 18 оснащений з'єднувачами повітроводів, які дозволяють підключати гнучкі повітроводи до випускного отвору для теплого повітря, тому ви можете спрямовувати чисте тепле повітря в певні зони далеко від обігрівача, не переміщуючи сам блок. У нас є 7,6-метрові труби з ПВХ діаметром 310 мм, які можна придбати як аксесуар разом з електронагрівачем Master B18. У нас також є 2-ходові спліттери та розгалужувачі різної довжини. 2-ходовий розгалужувач призначений для кріплення до випускного отвору теплого повітря нагрівача та забезпечує два окремі невеликі виходи теплого повітря.
Повітряник спліттера менший у діаметрі, ніж стандартний повітропровід (230 мм), і його можна прикріпити до вихідних отворів для теплого повітря на спліттері, щоб направити тепле повітря у дві окремі області. Ми також маємо додаткові термостати з кабелем 10 м.
Зверніть увагу: замовлення додаткового двостороннього повітроводу та повітроводу займає 2 тижні.
СТВОРЕНО З ВИКОРИСТАННЯМ ЯКІСНИХ КОМПОНЕНТІВ
Купуйте з впевненістю
Електричні тепловентилятори Master B18 – це зручні у використанні, повністю портативні та адаптовані обігрівачі, розроблені для забезпечення надійності та ефективності. Вони виготовлені з якісних деталей та ретельного виробничого процесу, щоб забезпечити максимально можливий рівень продуктивності. Вони також призначені для того, щоб витримувати вимоги використання у складних умовах та забезпечувати тривалий термін служби.
Обігрівачі Master B18 мають перемикач літо-зима, який дозволяє використовувати вентилятор без нагрівального елемента для забезпечення вентиляції у теплу пору року. Вбудований термостат перегріву гарантує, що нагрівач відключиться, якщо він занадто довго залишається занадто гарячим у закритому приміщенні, тому його можна залишити без нагляду на короткий час.
Міцний каркас захищає зовнішню оболонку каменки від загальних ударів, а також забезпечує зручну ручку. До основи прикріплені великі колеса, що дозволяють переміщати обігрівач площею підлоги.
Замовте Master B 18, використовуючи онлайн кошик, або зв'яжіться з нами по телефону. Ми готові відповісти на будь-які питання, які у вас є, щоб переконатися, що ви повністю задоволені, перш ніж зробити будь-яку покупку.
Також ми можемо запропонувати електронагрівачі більшої потужності: Master B 30 (30 кВт) та Master RS 40 (40 кВт).
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 9 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 9 кВт |
| Продуктивність | 1700 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |