ІНФРАКРАСНИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ОБІГІВАЧ MASTER XL 61 ПОТУЖНІСТЬЮ 17 КВТ
КОМПАКТНИЙ І ПОРТАТИВНИЙ ОБІГРІВАЧ
Master XL61 є компактним інфрачервоним обігрівачем на рідкому паливі, здатним виконувати ряд завдань з обігріву, сушіння або відтавання в місцях з обмеженим простором.
Працюючи з виключно низьким рівнем шуму та забезпечуючи безполум'яне опалення, цей пристрій ідеально підходить для таких застосувань, як сушіння стін, відтавання обладнання, обігрів робочих зон та багато іншого.
Дизельний масляний обігрівач XL61 має невеликі розміри і досить легкий, щоб його могла легко переносити одна людина, що дозволяє оператору переміщати його по території або між майданчиками і точно в потрібне місце. Той факт, що він компактний не означає, що йому не вистачає потужності, оскільки потужність 17 кВт може похвалитися до 58 000 БТЕ/год.
Цей розумний блок має вбудований кімнатний термостат з аналоговим або цифровим термостатом, що дозволяє операторам точно оцінювати і контролювати роботу цього обігрівача відповідно до його передбачуваного використання.
Цей обігрівач доступний у версіях на 240 В або 110 В. Просто виберіть необхідний пристрій, використовуючи меню, що розкривається вище, і оформіть замовлення онлайн, або ви можете зробити замовлення по телефону. Будь ласка, дотримуйтесь всіх рекомендованих виробником умов та інформації щодо безпеки при експлуатації цих обігрівачів, а також переконайтеся, що перед використанням забезпечена правильна і відповідна вентиляція.
Зверніть увагу: ці агрегати не підходять для роботи з відпрацьованим маслом.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Витрата палива | 5.4 л/год |
| Час роботи | 7 годин |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Потужність обігріву | 1700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Промислове |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |