142 500 ₴
Відправка з 03 травня 2026ДИЗЕЛЬНИЙ ІНФРАКРАСНИЙ ОБІГІВАЧ MASTER XL9 SR
ПРОМИСЛОВИЙ ОБІГРІВАЧ ПОТУЖНІСТЮ 43 КВТ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА, ГАРАЖІВ І ДВОРІВ.
Інфрачервоний масляний обігрівач Master XL9 пропонує компактне, але функціональне рішення для обігріву, сушіння або розморожування в місцях з обмеженим простором.
Працюючи з виключно низьким рівнем шуму та забезпечуючи безполум'яне опалення, цей пристрій ідеально підходить для таких застосувань, як сушіння стін, відтавання обладнання, обігрів робочих зон та багато іншого.
XL9 досить малий і легкий, щоб його могла легко переносити одна людина, що дозволяє оператору переміщати його по місцевості або між майданчиками і точно в потрібне місце. Той факт, що він компактний, не означає, що йому не вистачає потужності, оскільки його потужність становить 43 кВт і випромінює до 148 000 БТЕ/год.
Цей нагрівач може працювати з повною потужністю 43 кВт або зі зниженою потужністю 29 кВт.
Зверніть увагу, що ці нагрівачі призначені тільки для використання в приміщеннях, що добре провітрюються, наприклад, на відкритому повітрі або в комерційних і промислових умовах з великими відкритими дверима і т. д. Будь ласка, дотримуйтеся всіх рекомендованих виробником умов та інформації з техніки безпеки при експлуатації цих обігрівачів.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Витрата палива | 3.37 л/год |
| Час роботи | 21 годин |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Потужність обігріву | 43000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 1070 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Промислове |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |