Промисловий вентилятор Master DF 36 - це надзвичайно потужний нагнітач повітря з осьовим вентилятором, двома швидкостями обертання вентилятора та величезною максимальною витратою повітря 13200 м³/год.
Це дуже універсальний прилад, який можна використовувати для різних цілей і в різних сферах діяльності. Його можна використовувати як вентилятор для видалення парів, диму, запахів та частинок, щоб створити чистіші та безпечніші приміщення. Його можна використовувати як циркуляційний вентилятор для покращення циркуляції повітря в закритих приміщеннях та для забезпечення сушіння у вологих приміщеннях.
Його також можна використовувати як охолодний вентилятор, щоб знизити температуру в теплих приміщеннях. Він ідеально підходить для будівельних майданчиків, майстерень, складів, комерційних кухонь, пралень, теплиць, фермерських будинків, заводів та багато іншого.
Це особливо ефективний при використанні разом з іншими сушильними, нагрівальними та охолоджувальними пристроями, такими як осушувач повітря, інфрачервоний обігрівач або випарний охолоджувач повітря. Master DF 36 - це великий промисловий вентилятор із міцним металевим корпусом з порошковим покриттям, здатним витримувати інтенсивне використання у складних умовах.
Він міцний, але при цьому легкий і оснащений міцним візком із вбудованими коліщатками. Це робить його надзвичайно мобільним, його легко переміщати між робочими місцями та зручно зберігати.
Візок також сконструйований таким чином, що вентилятор може обертатися вертикально на 360 °. Це дозволяє вам регулювати кут нахилу вентилятора, щоб ви могли направити потік повітря туди, де він буде найефективнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.412 кВт |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 13200 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 1030 мм |