Промисловий вентилятор Master DFX 20 – це міцний та довговічний вентилятор з надійним пластиковим корпусом, виготовленим методом ротаційного формування.
Це зносостійкий та надійний прилад, який може витримувати інтенсивне використання. Він дуже універсальний і може використовуватися як вентиляційний або вентилятор, що охолоджує. Він може покращити вентиляцію та циркуляцію повітря у закритих приміщеннях, сприяти сушінню у вологих приміщеннях та знизити температуру у теплих приміщеннях.
Master DFX 20 - це ефективна повітродувка, яка може прискорити ряд процесів, коли вона використовується для підтримки іншого сушильного, нагрівального та охолоджуючого обладнання. Він ідеально підходить для використання на будівельних майданчиках, майстернях, складах, комерційних кухнях, пральнях, теплицях, фермерських будинках, фабриках і т.д.
Це прилад на 240 В з осьовим вентилятором та потужним повітряним потоком. Він може виробляти максимальну витрату повітря 6450 м / год. Швидкість можна зменшити до 5430 м3/год за допомогою перемикача швидкості вентилятора.
Вентилятор для циркуляції повітря Master DFX 20 – надзвичайно практичне обладнання. Його міцна та легка конструкція робить його ідеальним для переміщення між робочими майданчиками, та його легко транспортувати. Його можна штабелювати - два вбудовані гумові ремені надійно фіксують кілька пристроїв разом для зручного зберігання та транспортування.
Вентилятор також простий у використанні. Існує проста панель управління, так що ви можете вмикати та вимикати його, а також перемикатися між двома швидкостями вентилятора.
Завдяки унікальному ергономічному дизайну зовнішнього корпусу вентилятор Master DFX 20 можна встановити у 8 різних робочих положеннях. Він завжди буде забезпечувати той самий рівень продуктивності незалежно від того, як ви його використовуєте.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.285 кВт |
| Вага | 12.6 кг |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 6450 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 550 мм |