Снігоприбиральна машина AL-KO SnowLine 620 E II оснащена потужним, економічним бензиновим двигуном з електростартером.
Можливість вибору швидкості - 5 передач вперед та 2 назад,
Відкидання снігу на відстань до 15 м-коду.
Безпечне водіння з глибоким профілем шини
Прибирання снігу також може бути веселим - з нашим бензиновим снігоприбирачем ви можете прибирати сніг перед вашим будинком, на парковках і невеликих місцях для паркування.
Легке обслуговування взимку зі снігоприбирачем AL-KO SnowLine 620 E II
Попрощайтеся зі снігом із новим снігоприбирачем SnowLine 620 E II.
Даний снігоприбирач ідеально підходить для легкого прибирання снігу навколо будинку та саду, а також для невеликих місць для паркування і просторів. Це перетворює напружену зимову зміну на майже легку діяльність на свіжому повітрі. Зчищайте сніг замість згрібання його лопатою.
Ця модель відмінно впорається навіть з великою кількістю скрембльованого та затверділого снігу. Ви також можете насолоджуватися практичними функціями, такими як електричний запуск або привід, що перемикається. Удосконалений двигун і технологія румпеля роблять наш снігоприбиральник надійним та потужним помічником у холодні сніжні дні.
Технічні характеристики бензинового снігоприбирача 620 E II
Потужні двигуни снігоприбирача потужністю 4,4 кВт та робочим об'ємом 212 куб. см забезпечують чудову ефективність завдяки технології OHV з верхнім розташуванням клапанів, що відбивається на економічній витраті палива. Ширина кліренсу 62 см, висота підбору снігу до 51 см, а в залежності від стану через розвантажувальний жолоб, що обертається, сніг викидається на відстань до 15 м.
Привід коліс від цього не залежить, тому снігоприбиральник продовжує рухатися і постійно прибирає сніг. Шипована гума забезпечує гарне зчеплення з дорогою та маневреність навіть у несприятливих умовах.
Двоступінчастий (шнек і крильчатка) снігоочисник SnowLine 620 E II особливо простий у користуванні завдяки потужному зимовому двигуну OHV і приводу коліс, що перемикається, з 5 передніми і 2 задніми передачами.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 87 кг |
| Ширина захвату | 620 мм |
| Висота захоплення | 510 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна, л. с. | 6.6 |
| Потужність двигуна, Вт | 5.1 |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |