Попрощайтеся зі снігом – з новими фрезерними снігоочисниками AL-KO SnowLine 700 E зима не страшна.
Безпечний рух. Гумові шини з глибоким малюнком протектора, оснащені зимовими шипами, забезпечують оптимальну тягу та маневреність навіть у складних снігових умовах.
Крім того, швидкість колісного приводу легко регулюється завдяки 6 передач переднього та 2 передач заднього ходу.
Економічна витрата палива. Потужний двигун OHV з верхнім розташуванням клапанів гарантує високий ККД, що виражається у вищій потужності при меншій витраті палива.
Залежно від консистенції снігу, він може відкидатися на відстань до 15 м за допомогою роторного механізму через канал викиду, що повертається.
Робота роторного механізму ніяк не впливає на привід коліс, тому снігочиститель може постійно рухатися вперед, безперервно прибираючи сніг. Комфортне керування.
Завдяки компактній панелі керування з вбудованою фарою всі важливі важелі та перемикачі легко доступні, опціонально ручки можуть бути підігріваються.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 118 кг |
| Ширина захвату | 700 мм |
| Висота захоплення | 545 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна, л. с. | 11 |
| Потужність двигуна, Вт | 8.1 |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |