Бензиновий снігоприбирач AL-KO SnowLine 560 II чудово підійде для очищення снігу на пішохідних та проїжджих дорогах, вузьких проходах, паркінгах, горизонтальних дахах будівель, у приватних дворах.
Висока маневреність навіть у складних погодних умовах можлива завдяки гумовим шинам із зимовими шпильками. Стійкість на льоду та хороша прохідність навіть на пухкому снігу забезпечують колеса з агресивним протектором.
Завдяки можливості вибирати напрямки викиду снігу та механічному приводу підвищується рівень комфорту та зручність.
На снігоочисник AL-KO SnowLine 560 II встановлений спеціальний зимовий двигун, який працює за будь-яких негативних температур.
Металевий жолоб забезпечує довговічність конструкції. Металеві полозья регулюються по висоті та захищають поверхню, завдяки чому можна працювати на будь-яких покриттях, у тому числі, плитці та бруківці.
Переваги:
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 75 кг |
| Ширина захвату | 560 мм |
| Висота захоплення | 510 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Ручний |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна, л. с. | 5.5 |
| Потужність двигуна, Вт | 4.1 |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |