Бензиновий снігоприбирач AL-KO SnowLine 620E III - оптимальна ширина захоплення 62 см робить цю снігоприбиральну машину маневреною, і водночас дозволяє швидко прибрати сніг.
Потужність двигуна 8 л.с. забезпечує пристойну тягу, навіть при збиранні лежалого снігу. Передбачено електростартер від мережі 220 вольт.
Шнеки з кригорубами ефективно бояться з настом, сніговим накатом. LED – фара дозволяє працювати у темний час доби.
Бензиновий самохідний снігоприбирач AL-KO SnowLine 620E III буде незамінним для заміського будинку, дачі, розчищення прибудинкової території після снігопаду.
Переваги:
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 85 кг |
| Ширина захвату | 620 мм |
| Висота захоплення | 510 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна, л. с. | 8.1 |
| Потужність двигуна, Вт | 6.2 |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |