2 088 ₴
За допомогою насоса для чистої води Einhell GC-SP 2275 можна відкачувати чисту та злегка забруднену воду з максимальною витратою 7500 літрів на годину з ємностей та водосховищ: серед іншого, з шахт, цистерн, колодязів, затоплених підвалів або дощової води. запаси. Чисту воду можна використовувати повторно, наприклад, для збирання, миття автомобілів або поливу саду.
Потужний насос потужністю 220 Вт оснащений плавно регульованим вимикачем поплавця і високоякісним механічним ущільненням.
Для зручності транспортування до корпусу насоса з міцного пластику прикріплена складна ручка для перенесення.
Насос оснащений універсальним роз'ємом для шлангів 25/32 мм та зовнішнім різьбленням G 1 (33,3 мм), а також кутом 90° для різних варіантів підключення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 7.5 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Вид насоса | Дренажний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричний |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 21; 3x15; 0x27; 4см |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Матеріал корпусу | Армований скловолокном пластик |
| Максимально допустима температура рідини | 35 °C |
| Продуктивність | 6500 л/хв |
| Тип насоса | Для чистої води |
| Висота подачі | 6 м |
| Клас електричного захисту | IP X8 |
| Глибина занурення | 5 м |