Einhell HGG 171 Niro – це дуже потужний, але простий в управлінні генератор гарячого повітря. Він ідеально підходить для опалення будівельних майданчиків, приміщень, що добре провітрюються, гаражів і навіть наметів.
Генератор гарячого повітря не тільки дуже міцний завдяки своєму корпусу із нержавіючої сталі, але також захищений від перегріву корпусу.
HGG 171 Niro оснащений зручною ручкою для транспортування та перемикачем увімкнення/вимкнення вентилятора. Він підключається до стандартного балона з пропаном/бутаном вагою 5 кг або 11 кг, його легко запустити за допомогою кнопки газового клапана та запалювання.
Вбудований п'єзорозпал і запобіжний термостат від перегріву забезпечують безпечну роботу.
Захист зворотного вогню та п'єзоелектронний захист від полум'я гарантують відключення потоку газу в аварійному випадку. Регулятор тиску є стандартним аксесуаром.
Генератор гарячого повітря оснащений досить довгим мережним кабелем та газовим шлангом.
Корпус із листової нержавіючої сталі
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.038 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газова |
| Теплова потужність | 17 кВт |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Характеристики газових гармат | |
| Витрата газу | 0.2 літр/хв |
| Робочий тиск газу | 0.7 бар |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |