Електрообігрівач Einhell EH 2000 є підставкою-обігрівачем зі спеціальними нагрівальними елементами з металу.
Він ідеально підходить для швидкого обігріву майстерень, невеликих складських приміщень, святкових наметів або для просушування окремих приміщень.
Більше трьох рівнів нагріву (650/1300/2000 Вт) та безступінчасте регулювання термостату дозволяють легко налаштувати бажану температуру в приміщенні.
Вологонепроникний електронагрівач EH 2000 оснащений потужним осьовим вентилятором з алюмінієвим обідком.
Його повітровипускні грати виготовлені з пульверизуючого дротяного обплетення, а задня стінка корпусу оцинкована.
Вбудований захист від перегріву також забезпечує безпечну роботу, оскільки EH 2000 автоматично вимикається під час перегріву.
Вбудована ручка для перенесення полегшує транспортування. У комплект поставки також є високоякісний гумовий кабель живлення.
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.65 кг |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні | |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |