

23 950 ₴
Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 1500 Set – це зручний інструмент для монтажного свердління діаметром до 82 мм.
Даний дриль може використовуватися для сухого свердління діаметром до 82 мм у силікатній цегли, цегляній кладці, клінкері, цегли та інших абразивних матеріалах.
Крім того, в електроустановці можна опустити розетки для вимикачів і розподільчих коробок.
Дриль для колонкового буріння EHD 1500 має плавний пуск, тому свердління також може виконуватися акуратно.
Корончатий дриль від Eibenstock оснащений запобіжною муфтою для захисту користувача.
Рекомендований діаметр свердління у цегляній кладці від 32 до 82 мм.
Особливості
- Двигун - потужний, довговічний
- електроніка - плавний пуск, відключення за температурою та перевантаженням, індикатор перевантаження
- металева шестерня з тривалим терміном служби
- механічна запобіжна
муфта - кнопка блокування із захистом від ненавмисної фіксації
- мала вага
- будівельний кабель з поліуретану - міцний для важких умов експлуатації на будмайданчику
- ергономічна рукоятка ¬ та великі кнопки перемикання для невтомної роботи
- Додаткова рукоятка - плавно регулюється на затискній шийці
Характеристики
Потужність: 1500 Вт
Номінальна напруга: 230 В ~ Номінальна
швидкість: 0-2000 об/хв Ні -
швидкість навантаження: 3700 об/хв
Діаметр свердління: 32-82 мм
Утримувач інструменту: M 18 зовні
Діаметр затискної шийки: 46 мм
Застосування
– сухе свердління діаметром до 82 мм у силікатній цеглі, цегляній кладці, клінкері, цегли та інших абразивних матеріалах.
– занурювальні насадки ,
Дриль для алмазного буріння EHD 1500 має максимальну швидкість 0-3400 об/хв на 1 передачі.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Вага | 3.9 кг |
| Тип патрона | М18 |
| Виробник | Eibenstock |
| Тип свердління | Сухе |
| Максимальний діаметр свердління | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3700 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |